Asistent predaja/pokladník v Nitre

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykladanie tovaru, kontrola kvality, spotreby, dátum minimálnej trvanlivosti,

​- obsluha zákazníka,

​- práca za pokladňou

​​- v mäsovom úseku: práca s mäsom a mäsovými výrobkami;​​

- práca v stabilnej spoločnosti,

- trvalý pracovný pomer,

- práca na 2 zmeny 5,30 - 19,30 hod., víkendy max. do 18,30 hod.,

- stravné lístky v hodnote 5,85 € s doplatkom zamestnanca 1,20 €,

- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach,

- odmeny pri pracovnom jubileu,

- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí

Na osobný pohovor bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti NITRAZDROJ, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

voľné pracovné miesta:

- Výstavná ul.6, Nitra: práca na 2 zmeny 5,30-19,30 hod., sobota, nedeľa max. do 18,30 hod.

- Jurkovičova 25, Nitra: práca na 2 zmeny 5,30-19,30 hod., sobota, nedeľa max. do 18,30 hod.

- Dolnočermanska 95, Nitra: práca na 2 zmeny 5,30-19,30 hod., sobota max. do 18,30 hod., nedeľa max. do 12,30 hod.

- Šturova ul.31, Nitra: práca na 2 zmeny 5,30-19,30 hod., sobota max. do 18,30 hod., nedeľa max. do 13,30 hod.

- Štefaniková tr., Nitra: práca na 2 zmeny 5,30-19,30 hod., sobota max. do 13,30 hod.,

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a Vašu žiadosť spolu so životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu.

​Zaslaním svojich osobných údajov dáva odosielateľ súhlas Spoločnosti NITRAZDROJ, a.s. so sídlom Dolnočermánska 38, Nitra k spracovaniu za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v súlade s ustanoveniami zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.​

maloobchodný predaj potravín a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Szabóová
Tel.: +421376922607
E-mail: poslať životopis
ID: 4797134  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac