Asistent predaja - pokladník

NITRAZDROJ, a.s.

Miesto práce
Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská dynamicky sa rozvíjajúca prosperujúca obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín, hľadá zamestnancov, ktorí vedia spôsobiť, že sa k nám zákazníci radi vrátia.
Máte na to?
Tešíme sa na Vás
Ozvite sa nám

Pracovná náplň na pozícii asistent predaja, pokladník zahŕňa:
• starostlivosť o tovar na zverenom úseku - vyloženie, dokladanie tovaru, kontrolu, správnosť označenia tovaru cenovkou
• predaj a servis zákazníkovi- komunikácia, poskytovanie informácií, obsluha
• práca za pokladňou – blokovanie tovaru, zadávanie a vydávanie z platobných prostriedkov
• udržiavanie poriadku a čistoty na predajnej a pracovnej ploche
• napomáhanie plynulému chodu predajne

- zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
- práca v pracovné dni maximálne do 19.30 hod.
- práca na 2 zmeny (ranná, poobedná)
- práca bez stresu v príjemnom prostredí
- ponuka stabilného miesta na všetkých pozíciách
- možnosť kariérneho rastu
- stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,20€
- odmeny za prácu v sobotu, v nedeľu
- zvýhodnenie práce v obslužných úsekoch
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka v súhrnnej sume 440€ (dovolenkový, mikulášsky, vianočný...) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach
- odmeny pri pracovnom jubileu
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí
- firemný deň (kultúrne podujatie so známymi umelcami a osobnosťami spojené s recepciou)
- pernamentky na predstavenia DAB v Nitre

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite Vašu žiadosť so životopisom na adresu nitrazdroj@nitrazdroj.sk.
Zaslaním svojich osobných údajov dáva odosielateľ súhlas spoločnosti Nitrazdroj a.s. so sídlom Dolnočermánska 38, 949 01 Nitra k ich spracovaniu za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požadujeme:
• príjemné a ústretové vystupovanie
• zodpovedný prístup, spoľahlivosť
• schopnosť tímovej práce
• ochota k fyzickej práci
• skúsenost' z obchodu vítaná

Akciová spoločnosť NITRAZDROJ je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín vo veľkoobchode a maloobchode. V regióne Nitrianskeho a Trnavského kraja prevádzkuje 26 maloobchodných predajní, 3 špecializované predajne mäsa a 6 diskontných predajní.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Dolnočermánska 38
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Hudecová
Tel.: 037/6922627
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729538   Dátum zverejnenia: 19.9.2016