Si dobrý Technik - Údržbár? U nás si vítaný ! Nástupný bonus až 700€

Nissens Automotive SK, s.r.o.

Miesto práce
Malinovského, Čachtice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 480 EUR/mesiacPredpokladaná nástupná mesačná mzda od 1480€ vrátane priemernej variabilnej zložky 15%. Po skúšobnej dobe možná výška mzdy od 1560€ vrátane priemernej variabilnej zložky 15% - s možným ďalším rastom. V prvom roku pracovného pomeru, prehodnotenie mzdy až 2x. Ak odpracujete nadčasové hodiny, bude Váš zárobok samozrejme oveľa zaujímavejší. Vaša mzda bude rásť aj na základe stupňa vášho zaučenia. Nástupný bonus vo výške 700€ Vám bude vyplatený v súlade s internými pravidlami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MY SME NISSENS AUTOMOTIVE!!!

Máš skúsenosti s opravami strojov a zariadení?

Máš elektrotechnickú vyhlášku, minimálne §21?

Tvoja práca ťa baví?

POTOM HĽADÁME PRÁVE TEBA !!!

NEVÁHAJ, PÍŠ ALEBO VOLAJ A PRÍĎ SA K NÁM POZRIEŤ!!!

Ako ďalší kolega v našom tíme technikov údržby budeš PO ZAUČENÍ zodpovedný za to:

  • aby fungovali stroje na tvojej pridelenej dielni a aby boli poruchy na výrobných zariadeniach odstránené
  • aby bola vykonaná aktuálne potrebná aj preventívna údržba elektromechanických zariadení
  • aby bola realizovaná inštalácia a zapájanie strojov do prevádzky
  • a keď ti všetko funguje, aby si pomohol svojmu kolegovi - pretože ste tím!

  • Nástup do kmeňového stavu spoločnosti
  • Prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
  • Prvý rok, možné zvýšenie mzdy až 2x.
  • Pravidelné/ročné prehodnocovanie miezd
  • Motivačný letný bonus a ročný bonus (13.plat)
  • Odmena pre kmeňového zamestnanca za sprostredkovanie nového kolegu je 500€ a 700€ pre nového zamestnanca
  • Bezplatná doprava zo smeru Stará Turá, Nové Mesto n/V, Piešťany, Vrbové a okolité obce
  • Čiastočná kompenzácia cestovných nákladov v prípade vlastnej dopravy (nad 20km za deň - 0,1€ za kilometer)
  • Nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Balíček rôznych ďalších zamestnaneckých benefitov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa až 100€, darček pri osobnom a pracovnom jubileu, vianočný darčeky, ovocie pre zamestnancov, vitamínové balíčky a iné)

V prípade, že Vás zaujala naša pracovná ponuka pošlite svoj životopis na mailovú adresu : [email protected]

Vopred ďakujeme za záujem.
Z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do výberového konania.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania je podmienkou
  • Elektro vyhláška § 21
  • Dobrá orientácia v technickej dokumentácii
  • Zodpovednosť, iniciatívnosť, samostatnosť
  • Ochota a zdravotná spôsobilosť na prácu aj v 3 zmennej prevádzke

Nissens Automotive SK, s.r.o. je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S, ktorá sa môže pýšiť 100 ročnou históriou v odvetví termodynamiky. Výrobné aktivity spoločnosti sa nachádzajú na Slovensku, v Dánsku, Číne a USA, pričom výrobky sa predávajú po celom svete.

Nissens Automotive SK sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia, preto je aj certifikovaná v zmysle ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Sme atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tímea Filipovičová
Tel.: +421914365948
E-mail: poslať životopis
ID: 4825413  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 480 EUR/mesiac