Servis medicínskej techniky

NIMAG, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis medicínskej techniky – Ultrazvukové prístroje, kardiotokografy, pacientské monitorovacie systémy, elektrochirurgia a laparoskopia, vybavenie operačných sál – operačné stoly, lampy a statívy.
Technická podpora, servis v centrále spoločnosti alebo u zákazníka, inštalácie a zaškolenie zdravotníckeho personálu, komunikácia s výrobcami, absolvovanie pravidelných servisných školení v zahraničí v anglickom jazyku.
PC zručnosti – Windows, MS Office, konfigurácia sietí - pokročilý užívateľ, schopnosť naučiť sa pracovať v rôznych servisných programoch + firemný zákazkový a skladový software. Základná znalosť konfigurácie PC a príslušenstva vrátane pripojenia prístrojov k PC u zákazníka.
Vítané skúsenosti v oblasti grafických programov ako photoshop, illustrator, in-design, inkscape, pdf editory.

Budú prejednané osobne, pri pracovnom pohovore.
Miesto výkonu práce je v Bratislave, práca vyžaduje cestovanie.

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV zasielajte na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru + platná vyhláška 508/2009 § 21

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Nutná manuálna zručnosť – rozoberanie a skladanie prístrojov a konštrukcií, inštalácie zariadení vrátane kotviacich prvkov – vŕtanie do stropov, zapájanie elektrických obvodov NN. Práca na rebríku.
Nutná zručnosť pri pájkovaní – základné opravy DPS ako výmena tlačítok, súčiastiek, káblov a konektorov, vítané skúsenosti s rozsiahlejšími opravami dosiek plošných spojov, hlavne spínané zdroje.

Spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom lekárskych prístrojov a zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2407635  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac