Skúšobný technik v stavebníctve

VIAKONTROL, spol. s r. o.

Miesto práce
Brezno, okres Brezno
Termín nástupu
25.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skúšky stavebných materiálov a konštrukcií

Dobré ohodnotenie, mladý kolektív, možnosť profesionálneho rastu

Akreditované stavebné laboratórium poskytujúce svoje služby v stavebníctve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, ochota pracovať, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť VIAKONTROL, spol. s r.o. je nezávislým akreditovaným laboratóriom na skúšanie materiálov pri výstavbe dopravných ciest.
Pre svojich zákazníkov ponúkame komplexné služby v oblasti skúšania stavebných materiálov, týkajúcich sa výstavby všetkých druhov dopravných komunikácií. Ide najmä o skúšanie fyzikálno-mechanických vlastností kameniva, zemín, čerstvého a stvrdnutého betónu, zálievkových hmôt, asfaltových spojív, asfaltových zmesí a z nich vykonaných úprav vrátane vzorkovania, merania súčiniteľa retroreflexie a stanovenia PAU metódou GC/MS asfaltových zmesí, spojív a.
V súčasnej dobe má naša spoločnosť deväť pracovísk (laboratórií) po celej Českej republike a jedno na Slovensku. Všetky laboratóriá sú akreditované Českým inštitútom pre akreditáciu, o.p.s. pod číslom 1263.

Istagram: www.instagram.com/viakontrol

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2105155  Dátum zverejnenia: 9.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac