Asistentka spoločnosti

VIAKONTROL, spol. s r. o.

Miesto práce
Stavbárska 4474/4, 903 01 Senec, okres Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o firemnú administratívu: vystavenie, evidencia faktúr; vedenie korešpodencie; vystavovanie dokladov spoločnosti; vedenie pokladne ...

pohyblivý pracovný čas; malý rodinný kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, lojalita.

Spoločnosť VIAKONTROL, spol. s r.o. je nezávislým akreditovaným laboratóriom na skúšanie materiálov pri výstavbe dopravných ciest.
Pre svojich zákazníkov ponúkame komplexné služby v oblasti skúšania stavebných materiálov, týkajúcich sa výstavby všetkých druhov dopravných komunikácií. Ide najmä o skúšanie fyzikálno-mechanických vlastností kameniva, zemín, čerstvého a stvrdnutého betónu, zálievkových hmôt, asfaltových spojív, asfaltových zmesí a z nich vykonaných úprav vrátane vzorkovania, merania súčiniteľa retroreflexie a stanovenia PAU metódou GC/MS asfaltových zmesí, spojív a.
V súčasnej dobe má naša spoločnosť deväť pracovísk (laboratórií) po celej Českej republike a jedno na Slovensku. Všetky laboratóriá sú akreditované Českým inštitútom pre akreditáciu, o.p.s. pod číslom 1263.

Istagram: www.instagram.com/viakontrol

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1705843  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac