Samostatný účtovník - Finančné účtovníctvo, mzdové účtovníctvo

Niedax s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Presné platobné podmienky sú podľa druhu PP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie finančnej účtovnej agendy
- spracovanie mzdovej účtovnej agendy
- kontrola došlých účtovných dokladov
- príprava úhrad
- kvartálne a ročné spracovanie konsolidovanej účtovnej závierky podľa predlohy koncernu a audítora
- mesačné, kvartálne a iné reporty
- vypracovanie a el. podávanie výkazov, hlásení a priznaní

Záujemcovia o pracovné miesto budú 1. krát kontaktovaný najneskôr dňa 27.08.2014.

Osobné pohovory prebehnú 02.09.2014 - 05.09.2014.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Jazykové znalosti v kombinácii NJ + MJ alebo AJ + MJ sú podmienkou. Preferujeme NJ + MJ.

Využívame účtovný program Cígler Software Money S3. Znalosť programu potrebná.

Mometnálny rozsah práce ca. 2 - 3 dni týždenne.

Pri nástupe prebehne formálne odovzdávanie agendy z predchádzajúceho účtovníka na nového v rozsahu ca. 2 týždne.

Niedax s. r. o. je dcérou Niedax Group, najväčšieho výrobcu káblových úložných systémov na svete.

Skupina bola založená v roku 1921. Na Slovensku pôsobí od roku 2004.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1827476  Dátum zverejnenia: 7.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Presné platobné podmienky sú podľa druhu PP.