Manažer týmu leasingových poradců

Nicholson International Czech Republic, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
3000-3600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientem je významná bankovní skupina, pro jejíž leasingovou společnost pomáháme najít schopného manažera na pozici šéfa leasingových poradců zaměřených na firemní/ korporátní sektor.

Náplň práce:
- Vedení, rozvoj, hodnocení a motivace týmu leasingových poradců (v Bratislavě i regionech) zaměřených především na leasing technologií (strojů a zařízení), dopravní techniky, vozových flotil apod.
- Správa a rozvoj vlastního portfolia klientů, akvizice, podpora obchodu, jednání s klíčovými firemními klienty
- Aktivní spolupráce s firemními a korporátními bankovními poradci v rámci skupiny při identifikaci obchodů, sdílení klientů, cross-sell
- Zodpovědnost za obchodní výsledky
- Spolupráce se segmentovým řízením (produkty, procesy, marketing atd.)
- Spolupráce s ostatními odděleními (risk management, operations atd.)

Požadujeme:
- Úspěšnou praxi na manažerské pozici v oblasti SME či korporátního bankovnictví/ leasingu, pozice by mohla být vhodná také pro seniorního bankovního/leasingového poradce s ambicí na manažerskou pozici
- Velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, obchodní dovednosti
- Orientaci na výsledek, připravenost přijmout zodpovědnost za dosažení delegovaných obchodních cílů (svých i celého týmu)
- Velmi dobrou znalost anglického jazyka

Nabízíme:
- Odborně i obchodně zajímavou manažerskou pozici v renomované finanční skupině
- Benefity ve formě konkurenčního ohodnocení s přímou vazbou na dosažené výsledky

Pokud Vás naše nabídka vážně zaujala, pošlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém nebo anglickém jazyce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Leasingová společnost, která je součástí renomované finanční (bankovní) skupiny se silným postavením na středoevropském trhu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovnictví, leasing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Nicholson International působí na českém a slovenském trhu od roku 1993 jako jedna z prvních personálně poradenských společností, do roku 2002 jako součást britské konzultantské skupiny Nicholson. Našimi klienty jsou většinou renomované zahraniční společnosti podnikající ve všech výrobních i nevýrobních sektorech. Kandidátům, kteří se na nás obrátí, se snažíme zprostředkovat pracovní příležitosti, které jim umožní další profesní rozvoj a co nejširší využití jejich potenciálu. Snažíme se, aby setkání s námi bylo příjemnou zkušeností.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2831693  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000-3600 EUR