Specialista marketingu

Nicholson International Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1.100 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je realitní divize zavedené a stabilní společnost pohybující se v oblasti finančních služeb. S ohledem na rozvoj nemovitostních aktivit na slovenském trhu, kde působí již více než 10 let, hledáme šikovného, kreativního a pracovitého člověka na pozici specialisty marketingu.

Náplň práce:
- koordinace marketingových aktivit spojených s rozjezdem realitní divize na slovenském trhu
- on-line marketing, web, sociální sítě, PR
- organizace a pořádání soutěží, interních akcí (eventů)
- komunikace se sítí makléřů, poradců, obchodníku a dalších specistů a jejich marketingová podpora
- reklamní předměty, tiskoviny, vizitky apod.
- kontrola dodržování korporátní identity
- administrativní agenda spojená s výše uvedeným
- přímá podřízenost řediteli realitní divize

Požadavky:
- odpovídající kvalifikace a praxe (1-5 let) na obdobné samostatné pozici v oblasti marketingu
- znalost grafických programů, uživatelská znalost MS Office
- organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni, profesionální vystupování
- proaktivní přístup, kreativní myšlení a ´tah na branku´, zodpovědnost, samostatnost a důslednost
- řidičský průkaz skupiny B

Pozice je vhodná pro kandidáty se zkušeností s marketingovými aktivitami z reklamní/PR agentury nebo z marketingového oddělení větší firmy. Nabízíme atraktivní a samostatnou práci v perspektivní společnosti, možnosti profesního rozvoje a dobré finanční ohodnocení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve stabilní firmě, která patří k leaderům trhu ve svém oboru
- velký prostor pro samostatnost a kreativitu, hledáme proaktivního člověka, který si sám (po zapracování) dokáže najít práci a určovat její priority
- možnost podílet se na rozjezdu realitní divize
- pět týdnů dovolené + solidní ohodnocení a zázemí

Informace o náboru

Děkujeme za zájem o pozici, reakci na inzerát a poslání životopisu. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od jeho obdržení, dali jsme v dalších krocích přednost jednání s uchazeči, kteří lépe splňují požadavky klienta. Děkuji za pochopení. Marek Novotný, Nicholson International.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Realitní divize zavedené a stabilní společnost pohybující se v oblasti finančních služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Reality, finanční sektor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nicholson International působí na českém a slovenském trhu od roku 1993 jako jedna z prvních personálně poradenských společností, do roku 2002 jako součást britské konzultantské skupiny Nicholson. Našimi klienty jsou většinou renomované zahraniční společnosti podnikající ve všech výrobních i nevýrobních sektorech. Kandidátům, kteří se na nás obrátí, se snažíme zprostředkovat pracovní příležitosti, které jim umožní další profesní rozvoj a co nejširší využití jejich potenciálu. Snažíme se, aby setkání s námi bylo příjemnou zkušeností.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2691325  Dátum zverejnenia: 15.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1.100 EUR