Hypoteční produktový specialista, Analytik

Nicholson International Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
1.200 - 2.000 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je zavedené a stabilní společnost pohybující se v oblasti finančních služeb, jeden z leaderů ve svém oboru. Vzhledem k rozvoji a posílení aktivit hledáme šikovného odborníka na pozici Analytika pro hypotéky. Značnou výhodou této pozice je možnost zaměřit se na celý hypoteční trh a pracovat s produkty všech bankovních skupin, nikoliv pouze na nabídku jedné finanční instituce.

Náplň práce:
- sledování hypotečních produktů bankovních skupin, jejich analýza, porovnání
- monitorování legislativního i makroekonomického prostředí a hlavních parametrů ovlivňujících hypoteční trh
- podpora sítě finančních poradců, školení
- tvorba analýz, doporučení, výhledů

Pozice je vhodná především pro hypoteční specialisty s bankovní praxí. Nabízíme atraktivní a samostatnou práci v perspektivní společnosti, možnosti profesního rozvoje a velmi dobré finanční ohodnocení. Pozice svým zaměřením není primárně obchodní, ale analytická/produktová, případné obchodní kontakty je zde možné efektivně využít a podílet se na provizích.

Požadavky:
- výborná znalost hypotečních produktů, procesů, parametrů
- předchozí zkušenost v oblasti prodeje/ produktové podpory hypoték
- pozitivní vztah k práci s čísly, preciznost
- dobré sociální dovednosti (prezentace, školení)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Finančně-poradenská společnost s dlouholetou historii a silným postavením na slovenském i českém trhu, jeden z hlavních hráčů ve svém oboru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Finanční sektor, hypotéky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nicholson International působí na českém a slovenském trhu od roku 1993 jako jedna z prvních personálně poradenských společností, do roku 2002 jako součást britské konzultantské skupiny Nicholson. Našimi klienty jsou většinou renomované zahraniční společnosti podnikající ve všech výrobních i nevýrobních sektorech. Kandidátům, kteří se na nás obrátí, se snažíme zprostředkovat pracovní příležitosti, které jim umožní další profesní rozvoj a co nejširší využití jejich potenciálu. Snažíme se, aby setkání s námi bylo příjemnou zkušeností.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2685944  Dátum zverejnenia: 11.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.200 - 2.000 EUR