Opatrovateľka / Opatrovateľ

Nezisková organizácia Diaconia Svätý Jur

Miesto práce
Felcánova 25, 90021 Svätý Jur, Bratislava, Pezinok
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná starostlivosť o prijímateľov sociálnej služby:
- pomoc pri stravovaní (roznášanie, kŕmenie), a dodržiavanie pitného režimu
- polohovanie a vysádzanie ležiacich
- pomoc pri obliekaní a osobná hygiena, výmena posteľnej bielizne
- sprievod na vyšetrenia
- ďalšie práce určené zdravotnou sestrou

Práca je možná na 12 h služby (denná / nočná) alebo 8 h služby počas pracovných dní.

Príjemné pracovné prostredie.

- stravovanie priamo v zariadení
- príplatky za nočné a sviatky
- spolupráca na plánovaní starostlivosti podľa individuálnych potrieb

Informácie o výberovom konaní

Termín ukončenia výberového konania je orientačný.
Pozíciu je možné obsadiť okamžite.
Ak je inzeráte ešte zverejnený, pozícia je voľná.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.8.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

absolvovanie akreditovaného opatrovateľského kurzu v rozsahu 220 hod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- trpezlivosť a empatia
- chuť učiť sa
- bezúhonnosť

N.o. Diaconia Svätý Jur poskytuje od roku 2013 v Dome seniorov Agapé sociálne služby pre klientov so stupňom odkázanosti II.-VI. s celoročnou pobytovou formou. Klienti sú zapájaní do rôznych druhov odborných terapií s dôrazom na pastorálnu a duchovnú starostlivosť. Obsadenosť zariadenia je priemerne 30 klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Felcánova 25
90021 Svätý Jur

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2905670   Dátum zverejnenia: 3.7.2017