Obchodný manager

Nexus Technology spol. s r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Bratislava, Malacky, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou - provízny systém odmeňovania
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
získavanie nových zákazníkov - dealerov
predaj produktov zn. Nexus - výhradná distribúcia pre SR
komunikácia so zákazníkmi
Iné výhody
služobný telefón
notebook

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B

Výhradný distribútor produktov nexus pre SR.
Špecialista na chladenie PC - predaj značkových chladičov a príslušenstva k chladeniu PC
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Hattalova 4 Zobraziť na mape
831 03 Bratislava
ID: 1275440   Dátum zverejnenia: 13.6.2012
Pozícia: Account manager
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke