Operátor strojov a zariadení - Plat od 750 EUR mesačne

NEXTJOB, s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov a zariadení
- manuálne nakladanie a vykladanie dielcov, manipulácia s materiálom
- práca v 3 zmennej prevádzke
- práca vhodná pre mužov

- dlhodobá práca v perspektívnej spoločnosti so stabilným príjmom
- práca na hlavný pracovný pomer
- dochádzkový bonus
- stravné lístky 3,15
- mesačný bonus od 80 - 116 EUR
- výkonnostný bonus až 5 EUR na deň
- kvartálne odmeny až do 250 EUR
- vyplácanie 13-teho platu 2-krát za rok
- príplatky za prácu nadčas 25%
- príplatky za prácu cez víkend vo výške 50%
- vstupná lekárska prehliadka hradená agentúrou
- možnosť získania motivačného ohodnotenia "zamestnanec mesiaca" v hodnote 50 EUR
- nepretržitá starostlivosť NEXTJOB koordinátorom
- možnosť prestupu do kmeňa
- agentúrny zamestnanec s platom kmeňového

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovedať iba tým, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti NEXTJOB, s.r.o., IČO: 44 887 183 súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou oceľových výrobkov a konštrukcií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, disciplinovanosť, usilovnosť
- ochota pracovať nadčas

NEXTJOB, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť potreby zamestnávateľov i zamestnancov. Naše služby sú realizované spoľahlivými, vyškolenými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí detailne ovládajú charakter svojej práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2254452  Dátum zverejnenia: 13.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac