Zásobovač výrobnej linky - nástup ihneď!

NEXTJOB, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zásobovanie výrobnej linky a obsluha elektrického vozíka
- nakladanie a vykladanie materiálu na príslušnú výrobnú linku
- plnenie iných úloh podľa pokynov zamestnávateľa

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- doprava zabezpečená autobusmi (Rajec, PB, BY, ZA, CA, DK, RK, KNM, Turzovka, Krásno nad Kysucou, Skalité)
- príspevok na dopravu
- stravné lístky/strava v závode
- príplatok za prácu v noci
- príplatok za prácu poobede
- možnosť pracovať nadčas
- dochádzkový bonus 30 eur
- štvrťročný bonus
- letný a zimný bonus
- v prípade potreby možnosť obnovenia alebo nadobudnutia licencie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovedať iba tým, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti NEXTJOB, s.r.o., IČO: 44 887 183 súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- prax 1 rok výhodou, nie podmienkou

NEXTJOB, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť potreby zamestnávateľov i zamestnancov. Naše služby sú realizované spoľahlivými, vyškolenými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí detailne ovládajú charakter svojej práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2121185  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou