Operátor výroby - bezplatná doprava aj z Bytče!

NEXTJOB Slovakia a.s.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na zváracej a montážnej linke na výrobu nádrží
- manuálna práca v stoji
- trojzmenná prevádzka
- práca vhodnejšia pre mužov

- dochádzkový bonus (33,20 EUR)
- výkonnostný bonus do 90 EUR
- motivačný bonus 60 EUR
- dlhodobá práca v perspektívnej spoločnosti so stabilným príjmom
- zabezpečená doprava autobusom zo smeru Bytča, Žilina, Považský Chlmec, Štiavnik, Hvozdnica, Kotešová, Svederník, Martin, Vrútky, Turčianske Teplice
- príspevok na dopravu z iných smerov
- vyplácanie 13. platu 2-krát ročne (jún a december)
- stravné lístky/strava v závode
- možnosť pracovať nadčas - práca nadčas vo sviatok 150%
- možnosť získania motivačného ohodnotenia "zamestnanec mesiaca" v hodnote 50 EUR
- nepretržitá starostlivosť NEXTJOB koordinátorom
- možnosť prestupu do kmeňa
- agentúrny zamestnanec s platom kmeňového

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Táto pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta - spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- predchádzajúce skúsenosti s výrobou sú výhodou

NEXTJOB Slovakia a.s. je personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť potreby zamestnávateľov i zamestnancov. Naše služby sú realizované spoľahlivými, vyškolenými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí detailne ovládajú charakter svojej práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2695840  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou