Kontrolór kvality v Tepličke nad Váhom

NEXTJOB Slovakia a.s.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina
Termín nástupu
IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality panoramatických okien
- zásobovač výrobnej linky (feeder)
- operátor pri linke
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- trojzmenná alebo nepretržitá prevádzka

- dochádzkový bonus (33,20 EUR)
- výkonnostný bonus (od 0 do 50 EUR)
- stravné lístky 3,20
- dlhodobá práca v perspektívnej spoločnosti so stabilným príjmom
- zabezpečená doprava autobusom zo Žiliny
- vyplácanie 13. platu 2-krát ročne (jún a december)
- možnosť pracovať nadčas - práca nadčas vo sviatok 150%
- možnosť získania motivačného ohodnotenia "zamestnanec mesiaca" v hodnote 50 EUR
- nepretržitá starostlivosť NEXTJOB koordinátorom
- možnosť prestupu do kmeňa
- agentúrny zamestnanec s platom kmeňového

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Táto pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta - spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, disciplinovanosť, usilovnosť
- ochota pracovať nadčas

NEXTJOB Slovakia a.s. je personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť potreby zamestnávateľov i zamestnancov. Naše služby sú realizované spoľahlivými, vyškolenými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí detailne ovládajú charakter svojej práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2623315  Dátum zverejnenia: 11.10.2016