Vývojář v prostředí .NET

Nextis, s.r.o.

Místo práce
Krmelínská 934/4, 720 00 Ostrava-Hrabová, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Práce spočívá v účasti na vývoji specializovaného informačního systému pro AA segment (Automotive Aftermarket) a přidružených aplikací - eshopy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám

• možnost realizace vlastních kreativních myšlenek
• flexibilní volbu pracovní doby
• nadstandardní platové podmínky
• perspektivu osobního růstu
• přístup k novým technologiím
• zázemí silné obchodní společnosti

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Visual Basic - Základy
C# - Základy
.NET - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
ASP.NET - Základy
SQL - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme od Vás

• nadšení pro práci
• orientaci na výsledek
• ochotu a trpělivost
• samostatné a tvůrčí myšlení
• znalost prostředí .NET s orientací na webové aplikace
• znalost prostředí Microsoft SQL Server (alespoň základní)
• dobrá znalost HTML a CSS
• znalost anglického jazyka výhodou
• znalost jQuery frameworku výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vývoj software pro prodejce autodílů. Naše společnost zaměstnává v ideální kombinaci skutečné odborníky s praktickými zkušenostmi z oblasti prodeje autodílů a zároveň odborníky na vývoj software.

Za poměrně krátkou dobu, po kterou je naše společnost na českém a Slovenském trhu jsme se stali jedničkou v internetových obchodech s katalogem TecDoc®, určených pro prodejce autodílů. Mimo kvalitních a praxí ověřených produktů nabízíme i velmi individuální přístup k zákazníkům, rychlé a kvalitní služby a disponujeme špičkovým technickým zázemím. Velkou pozornost věnujeme samozřejmě také bezpečnosti a spolehlivosti nabízených služeb. Naše řešení jsou postavena na technologiích společnosti Microsoft® a v oblasti hardware používáme produkty značky IBM a CISCO.
ID: 2319048  Dátum zverejnenia: 6.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 40000 Kč/měsíc