Technik kopírok, tlačiarní a multifunkčných zariadení

Next Team, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základ + odmena závislá od výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím v Prešove a v Košiciach o pozíciu servisného technika so zameraním na elektrotechniku a IT. Vyžadujeme ochotu, vysoké pracovné nasadenie a záujem práve o túto oblasť, podporujeme chuť odborne rásť a orientáciu na výkon.
Čo od Vás očakávame:
- servis kancelárskej a výpočtovej techniky - kopírky, tlačiarne a PC v servisnom stredisku alebo priamo u zákazníka
- inštalácia a pripojovanie periférií do siete LAN
- odborné inštalácie, zaškolenia a dodávka spotrebného materiálu zákazníkovi
- absolvovanie odborného školenia u výrobcu
- poskytovanie poradenstva v štandardnom portfóliu HW a sietí

- plná podpora zvyšovania odbornosti a kompetencií v IT a elektrotechnike
- kvalitné technické vybavenie, výborný pracovný tím
- profesionálne školenia v spoločnosti XEROX, zapracovanie - adaptačný proces
- firemné prostredie odmeňujúce výkony, poskytujúce plnú podporu
- zamestnanie na TPP v spoločnosti s dlhoročne stabilnou pozíciou na trhu - aliančným partnerom XEROX-u
- štandardné prostriedky na výkon práce - notebook, mobilný telefón, služobné auto

Hľadáme kandidáta, ktorý už v minulosti dosiahol dobré výsledky na podobnej pozícii a vie sa nimi preukázať, má ochotu zvládať náročnú prácu, a prispievať k rozvoju firmy.

Predpokladáme u Vás samostatnosť, ochotu, spoľahlivosť, fokus na výsledky - táto práca nie je pre každého. Odmenou Vám bude možnosť ďalšieho odborného rastu, byť platným členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou ďalšieho rozvoja Vašich zručností.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, odpovedzte na inzerát možnosťou "Poslať spoločnosti životopis". Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti NEXT TEAM, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické/IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika, IT

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKOU sú preukázateľné výsledky (referencie) v minulosti v podobnej oblasti
- pokročilá znalosť OS Windows, skúsenosti s perifériami v sieti LAN - požadované
- skúsenosti a prehľad v oblasti servisu VT výhodou
- maximálna ochota tvrdo pracovať
- spoľahlivosť, schopnosť prekonávať prekážky, sebadisciplína a vytrvalosť

Stručná charakteristika spoločnosti:
Zmluvný obchodný a servisný Premier Partner firmy Xerox na Slovensku poskytujúci služby v regióne od roku 1999. Kolektív pozostáva zo šikovných ľudí s vysokou mierou samostatnosti. Ponúka flexibilné pracovné podmienky, perspektívne zamestnanie a možnosť kariérneho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2333775  Dátum zverejnenia: 23.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + odmena závislá od výkonov