Obchodný manager pre predaj inzercie na popredných online magazínoch

Next Media Group, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1000-3000 Euro (fixná časť, provízna časť, bonusová časť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľstvo NextMediaGroup, s.r.o. hľadá pre svoje projekty obchodného managera inzercie.

Náplň práce:
- samostatné vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych inzerentov
- správa pridelených inzerentov
- tvorba ponúk vrátane cenotvorby
- uzatváranie objednávok

Do nášho portfólia patrí:
- Manmagazin.sk
- Slovakwoman.sk
- Hitky.sk
- Slovenskemamicky.sk
- Funmagazin.sk
- TopGirl.sk
- Omeste.sk
- Sportovymagazin.sk
- Carmagazin.sk
- a iné...

Sme mladé a dynamické vydavateľstvo s vysokými cieľmi, ktoré hľadá do tímu rovnako zmýšľajúceho človeka.

Najväčšie benefity sú:
- vyznávame princípy slobodnej firmy
- práca s najnovšími technológiami
- práca z domu / vlastných prietorov / terénu
- samostatnosť, možnos využiť svoju kreativitu a zručnosti
- priateľské a bezstresové pracovné prostredie
- vzdelávací systém
- vysoko motivujúce pracovné ohodnotenie
- firemný mobilný telefón s preplácanými súkromnými hovormi
- v ďalšej fáze spolupráce firemný notebook, automobil, ...
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, prosíme o zaslanie:

- životopisu
- fotografie
- motivačného listu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, ... (nedôležité)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vyžaduje sa:

- vzťah k nášmu oboru
- vzťah k obchodu / inzercii
- 1r. prax v predaji ONLINE inzercie
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- vyjednávacie zručnosti

Next Media Group, s.r.o. je vydavateľ online magazínov Manmagazin.sk, Slovakwoman.sk, Hitky.sk, Slovenskemamicky.sk, TopGirl.sk, Funmagazin.sk, Sportovymagazin.sk a Carmagazin.sk

Obchodná 19
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ondrej Adamec
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826328   Dátum zverejnenia: 27.11.2016