Redaktor internetového regionálneho spravodajstva (aj bez praxe)

Next Media Group, s.r.o.

Obchodná 19, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď / čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
Motivujúci odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme redaktorov regionálneho spravodajstva z rôznych regiónov Slovenska. Vyžaduje sa:
- záujem o dianie vo (vašom) regióne
- záujem o písanie
- schopnosť napísať pútavý článok

a/alebo
- schopnosť vyraziť ako samostatná jednotka za dianím v regióne a urobiť krátku reportáž na video (selfie video)
- mikrofonický hlas, reprezantatívny vzhľad

Sme vynikajúci mladý kolektív s vysokými cieľmi. Pridajte sa k nám do tímu!

Pre redaktorov máme rôzne formy (aj) nefinančných odmien: lístky, vstupy na udalosti, promo materiály, ...

Nie je definovaný výkon. Môžete tvoriť koľko chcete, ako často chcete, kedy chcete a o čom chcete. Jediný dôležitý ukazovateľ je čítanosť / videnia vašich článkov / videí.

Práca z domu / vlastných priestorov.

Môžete pracovať / začať popri inom zamestnaní / škole

Možnosť kariérneho rastu

POZOR! Dôležité: v prípade, že vás naša ponuka zaujala, spolu so životopisom a fotografiou nám prosím zašlite:
- 2 (dva) vaše vlastné články napísané pre nás o dianí vo (vašom) regióne (dajte si čo najviac záležať, aby nešlo o suchý faktografický článok, ale skúste zapojiť aj trošku humoru, prípadne článok inak obohatiť, aby bol čo najpútavejší)
Nezabudnite napísať informáciu aký región chcete pokrývať a prečo by sme vás mali prijať do tímu.

- a/ALEBO: 1 selfie video, kde poviete:
- meno
- vek
- odkiaľ ste
- vaše doterajšie skúsenosti
- aký región chcete pokrývať
- zaujímavosť o sebe
- prečo by sme vás mali prijať do tímu

Ako napísať článok:
- zvoľte si tému (správny výber témy je súčasťou výberového konania),
- počet znakov na článok optimálne okolo 2000 (nie je dôležité)
- píšte pútavo, vtipne
- vykajte čitateľovi v prvej osobe

Neposielajte nám články, ktoré ste uverejnili už niekde inde.

Termín uzávierky: NIE JE STANOVENÝ, dobrého redaktora / moderátora zoberieme kedykoľvek.

Spätne kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorých články / video sa nám budú páčiť.

Uložte si na nás kontakt, tento inzerát tu bude iba 72 hodín.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Masmédiá, žurnalistika, marketing, iné...

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V našom tíme sú vítaní ľudia s nadšením pre to, čo robia a čo chcú robiť. Až v druhom rade záleží na skúsenostiach či odbornosti.

Ukážte že chcete, my vám dáme priestor.

Next Media Group, s.r.o. je vydavateľ online magazínov Manmagazin.sk, Slovakwoman.sk, Hitky.sk, Slovenskemamicky.sk, TopGirl.sk a Funmagazin.sk

Obchodná 19
911 05 Trenčín
ID: 2713871   Dátum zverejnenia: 17.9.2016