NEXT - Store Manager (Bory Mall)

NEXT AV s. r. o.

Miesto práce
Lamač 6780, 841 03 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť NEXT, zaoberajúca sa predajom značkovej anglickej módy a doplnkov, hľadá vhodných kandidátov na pozíciu Store Manager pre predajňu Next v Bratislave.

Náplň práce:
• Efektívne riadenie všetkých predajných aktivít v súlade so štandardami spoločnosti
• Riadenie činností vedúcich k maximalizácii profitu
• Vedenie, motivácia a rozvoj tímu k dosiahnutiu stanovených cieľov
• Zaistenie vysokej úrovne zákaznického servisu
• Plánovanie a kontrola výdajov
• Implementácia akcií vedúcich k prevencii pred mankom

Ponúkame vám:
• Jedinečnú príležitosť pre ambiciózneho jedinca, ktorý chce rozvíjať svoje manažérske schopnosti v dynamicky sa rozvíjajúcom prostredí maloobchodu
• Zázemie nadnárodnej spoločnosti
• Stravné lístky
• Prémiový systém

V prípade že splňujete uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis.
Pokiaľ nebudete kontaktovaný do dvoch týždňov od poslania žiadosti, dali sme v prvnom kole prednosť iným kandiátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
• Predošlá prax na podobnej pozícii v maloobchode, cit pre módu
• Organizačné a predajné schopnosti
• Orientácia na cieľ, na výsledky
• Schopnosť rozvíjať a motivovať zamestnancov
• Dynamická osobnosť
• Komunikativní Aj

O Nexte
Next je lídrom na trhu vo Veľkej Británii a Írsku v detskom oblečení, zároveň druhý najväčší predajca módy. V Bratislave sme v OC Bory Mall.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2339152  Dátum zverejnenia: 24.11.2015