Účtovník - supervízor

NEXPLUS SK s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 16, Šurany
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacDochádzkový bonus 100€ Kompenzácia cestovných nákladov 2€ / deň Stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva,

- kompletizácia a spracovanie uzávierok na mesačnej a ročnej báze,

- príprava výkazov a reporting,

- vedenie a spracovanie agendy investícií a zásob, príprava faktúr na úhradu

- vedenie účtovných dokladov a ich evidencia,

- spracovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov

- sledovanie stavu pohľadávok a záväzkov spoločnosti

- priebežná analýza ziskovosti a vyhodnocovanie nákladov

- spracovávanie finančných a účtovných podkladov,

- koordinácia s internými aj externými audítormi, zabezpečenie včasného ukončenia auditov, odporúčania a ich realizácia na riešenie zistených problémov

- jednanie s bankami, poisťovňami a finančnou správou,

- zúčtovanie bankových výpisov, tvorba platobných príkazov a úhrad

- spracovanie skladových zásob, zaradenie majetku

- zodpovednosť za súlad finančných operácií so zákonnými normami a sledovanie príslušnej legislatívy

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu prosím poslať životopis v slovenskom a anglickom jazyku na mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť Nexplus.sk sa zaoberá výrobou komponentov do autobatérií v oblasti automotive.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4825708  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac