Marketingový pracovník - absolvent VŠ

Miesto práce
Panónska cesta 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3,50 brutto EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta na oddelenie marketingu. Jedná sa o dlhodobú brigádu
v rozsahu 4 hodiny denne.

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI:
1. Príprava a naceňovanie mediaplánov pre print aj online.
2. Príprava a dopĺňanie vzorov zmlúv pri mediálnych spoluprácach.
3. Príprava a dopĺňanie štatútov pre súťaže v printoch aj v online.
4. Príprava objednávok na inzerciu.
5. Evidencia inzercie v TV a rádiách (excel tabuľka, šanóny).
6. Komunikácia s výhercami online, FB aj printových súťaží a odosielanie výhier a výherných listov.
7. Zabezpečovanie doručovania remitendy na akcie a partnerom, vyzdvihovanie lístkov, časté vybavovanie (autom).

Ponúkame možnosť pôsobiť v príjemnom prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, zodpovednosť, časová flexibilita
- zmysel pre detail
- práca s Excelom
- aktívny šofér

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do jej portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské, ale aj hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, Pekné bývanie, FIT štýl, hobby tituly Záhradkár, Poľovníctvo & Rybárstvo a ďalej online tituly Aktuálne.sk, wanda.sk, Žena.sk, glanc.sk, detské tituly Zornička, Včielka, Mama a ja, ale aj online služby ako Totalmoney.sk, centrum.sk a množstvo ďalších.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku výhradne prostredníctvom profesia.sk.
Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2017 (ostáva ešte 345 dní)

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Einsteinova 25
85101 Bratislava
ID: 364478   Dátum zverejnenia: 12.10.2016