Regionálny/a redaktor/ka Plus jeden deň pre Bratislavu

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívnu, rozhľadenú, samostatnú a dynamickú osobnosť s vynikajúcim prehľadom svojho regiónu, chuťou písať o ňom a pravidelne prispievať do dennej výroby.

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI
1. prinášanie nových zaujímavých tém pre print aj online, denne aspoň 2 tém
2. spracovanie zadanej témy vrátane fotografií včas a profesionálne
3. odosielanie materiálov včas podľa pokynov nadriadeného
4. sledovanie konkurencie a prinášanie nových podnetov do denníka

Úspešným kandidátom ponúkame samostatnú a vzrušujúcu prácu v najsilnejšom mediálnom dome na Slovensku.
K tomu všetkému: príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v ProCare.
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie.
Samostatnosť a dôveru vo Vaše vlastné schopnosti.
Zľavy na produkty mediálneho domu pre Vás i Vašich blízkych.
Vybrané filmové predstavenia v Bory Mall.
Firemné žúrky minimálne 2x za rok!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, spoločenské vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Byť novinárskou jednotkou v danom regióne, mať kontakty na všetkých úrovniach v danom regióne, práca v médiach je podmienkou.

Vaši priatelia by o Vás povedali:
"Je príjemná osobnosť, má rád ľudí, rád komunikuje, chce dosiahnuť svoj cieľ, nepozná slovo 'nedá sa'."
" Je to rodený novinár."
"Je veľmi kreatívna a dynamická, nehanbí sa spýtať sa čokoľvek."
"Myslí a komunikuje veľmi pozitívne a navyše výborne píše."

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do jej portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské, ale aj hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, Pekné bývanie, FIT štýl, hobby tituly Záhradkár, Poľovníctvo & Rybárstvo a ďalej online tituly Aktuálne.sk, wanda.sk, Žena.sk, glanc.sk, detské tituly Zornička, Včielka, Mama a ja, ale aj online služby ako Totalmoney.sk, centrum.sk a množstvo ďalších.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Informácie o výberovom konaní

Dôležité:
Podmienkou zaradenia do výberového konania je aj zaslanie Vášho motivačného listu a životopisu výhradne prostredníctvom profesia.sk. Chceme vedieť, prečo chcete u nás pracovať!
V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Panónska cesta 9
852 32 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Minárová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2825949   Dátum zverejnenia: 24.11.2016