Editor/ka politiky pre denník Plus Jeden Deň

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Politika je to tvoje? Tak si pozri svoj pracovný deň u nás v redakcii:
Prinášanie aktuálnych informácií o dianí v politike, editovanie textov, vyhľadávanie fotografií, komunikácia s redaktormi, zodpovednosť za časový harmonogram tvorby a výroby, autorská spolupráca na tvorbe článkov.
BAVÍ ŤA ŽIVOT S POLITIKOU?, TAK SI TO TY, KOHO POTREBUJEME!
POŠLI MOTIVAČNÝ LIST A CV.
POTOM SI TO TY KOHO POZVEME NA POHOVOR, KDE SA DOZVIEŠ VIAC O TEJTO ZAUJÍMAVEJ PRACOVNEJ POZÍCII.
SME VÝBORNÝ TEAM, BUDE SA TI U NÁS PÁČIŤ :)
NEVÁHAJ A SKÚS TO!
S NAMI SA TI ZMENÍ ŹIVOT!

Úspešným kandidátom ponúkame samostatnú a vzrušujúcu prácu v najsilnejšom mediálnom dome na Slovensku.
Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v ProCare.
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie.
Samostatnosť a dôveru v Tvoje vlastné schopnosti.
Zľavy na produkty mediálneho domu pre Vás i Vašich blízkych.
Filmové predstavenia v Bory Mall.
Firemné žúrky minimálne 2x za rok!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Adobe Photoshop - základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Ak vynikáš svojou kreativitou a iniciatívou a zároveň máš skúsenosti s editovaním a spracovávaním textov a niekoľkoročnú prax v printových/online médiách - SI TO TY KOHO HľADÁME.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do jej portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské, ale aj hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, Pekné bývanie, FIT štýl, hobby tituly Záhradkár, Poľovníctvo & Rybárstvo a ďalej online tituly Aktuálne.sk, wanda.sk, Žena.sk, glanc.sk, detské tituly Zornička, Včielka, Mama a ja, ale aj online služby ako Totalmoney.sk, centrum.sk a množstvo ďalších.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Informácie o výberovom konaní

Dôležité:
Podmienkou zaradenia do výberového konania je aj zaslanie Vášho motivačného listu a životopisu výhradne prostredníctvom profesia.sk. Chceme vedieť, prečo chcete u nás pracovať!
V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Panónska cesta 9
852 32 Bratislava
ID: 2758232   Dátum zverejnenia: 10.10.2016