Asistent/ka šéfredaktorky v denníku

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okrem bežnej administratívnej práce - evidencia pošty, spracovávanie súťaží, komunikácie s čitateľmi - máš na starosti aj dovolenkový honorárový systém. Ako asistentke redakcie ti prislúcha tiež starostlivosť o archív novín v redakcii a návštevy. Ďalšie úlohy vyplývajú z pokynov priameho nadriadeného. Očakávame proaktívnosť, schopnosť pracovať s dôvernými informáciami a komunikatívnosť.
Hlavné oblasti zodpovednosti:
- honorárový systém
- dochádzkový systém
- evidencia súťaží, pošty, komunikácia s čitateľmi
- produkčné služby

Úspešným kandidátom ponúkame samostatnú a vzrušujúcu prácu v najsilnejšom mediálnom dome na Slovensku.
K tomu všetkému: príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie
Samostatnosť a dôveru vo Vaše vlastné schopnosti
Zľavy na produkty mediálneho domu pre Vás i Vašich blízkych
Firemné žúrky minimálne 2x za rok

Informácie o výberovom konaní

Dôležité:
Podmienkou zaradenia do výberového konania je aj zaslanie Vášho motivačného listu a životopisu výhradne prostredníctvom profesia.sk
V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz sk. B, dobrá znalosť sociálnych sietí a práca s nimi, flexibilita.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Vargicová
E-mail: poslať životopis
ID: 2734656  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou