Odborný Redaktor/ka pre oblasť zdravotníctva

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou prácou v NMH bude navrhovanie, spracovanie a publikovanie materiálov z oblasti verejného a súkromného zdravotníctva, jeho financovania, pripravovaných zákonov a všetkých ďalších aspektov segmentu. V rámci svojej práce bude spolupracovať s odborníkmi v oblasti, analyzovať dopady rozhodnutí a sledovať trendy v zdravotníctve.

Hľadáme kreatívnu, rozhľadenú, samostatnú a dynamickú osobnosť s vynikajúcim prehľadom v oblasti zdravotníctva.

Úspešnému kandidátovi/kandidátke ponúkame príležitosť realizácie svojich tvorivých predstáv v jednom z najväčších vydavateľských domov na Slovensku. K tomu ešte prácu v skvelom tíme v skvelom vydavateľstve, príspevok na zdravotnú starostlivosť, samostatnú, odbornú a tvorivú prácu s veľkou mierou autonómie a zmysluplnosti.

Informácie o výberovom konaní

Dôležité:
Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie Vašich publikovaných prác z oblasti zdravotníctva a tiež Vášho motivačného listu a životopisu výhradne prostredníctvom profesia.sk. Chceme vedieť, prečo chcete u nás pracovať!
V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, spoločenské vedy, zdravotnícke vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Táto pozícia je vhodná len pre novinára(-ku), ktorý sa zdravotníctvom zaoberá niekoľko rokov, orientuje sa v tematike a "žije ňou". Očakávame absolútnu samostatnosť, schopnosť navrhovať témy, sledovať a popisovať aktuálnu situáciu a vysokú úroveň novinárskych zručností, samozrejme aj nestrannosť a pravdovravnosť. Pridanou hodnotou je schopnosť tvoriť a spracovávať video obsah, skúsenosti so sociálnymi sieťami a novými médiami.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Vargicová
E-mail: poslať životopis
ID: 2648481  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou