Grafik Oddelenia Marketingu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívnu, rozhľadenú, samostatnú a proaktívnu osobnosť s vysoko vyvinutým estetickým cítením, ktorá sa stane dušou našej grafickej kreatívy.

Podmienkou je talent a prax v oblasti grafiky, alebo reklamy. Vaša grafická tvorba Vás odprezentuje viac ako slová.
HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI
1. Tvorba grafických návrhov,
2. Úprava grafiky v pripravovaných materiáloch,
3. Vlastná kreatíva vo zverených projektoch,
4. Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného,
5. Neustála práca na vlastnom profesionálnom raste a sledovanie trendov v oblasti grafiky, dizajnu a grafických softvérov.

Úspešnému kandidátovi/kandidátke ponúkame príležitosť realizácie svojich predstáv vo vizuálnej komunikácii značiek jedného z najväčších vydavateľských domov na Slovensku. K tomu ešte prácu v tíme zanietených, skúsených a vysoko profesionálnych marketérov.

Informácie o výberovom konaní

Dôležité:
Nevyhnutnou podmienkou zaradenia do výberu je poslanie linku na Vaše portfólio, resp. zaslanie najlepších vlastných prác ako prílohy k CV.
Podmienkou zaradenia do výberového konania je aj zaslanie Vášho motivačného listu a životopisu výhradne prostredníctvom profesia.sk
V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Cez grafiku a farby vidíte celý svet. Vo svojom voľnom čase premýšľate nad najkrajšími vizuálmi, aké by ste chceli vytvoriť. Zaujímate sa o tvorbu iných grafikov, inšpirujete sa a chcete ich predčiť.

Vaši priatelia by o Vás povedali:
"Je príjemná osobnosť, má rád ľudí, rád komunikuje, chce dosiahnuť svoj cieľ, nepozná slovo 'nedá sa'."
"Je veľmi kreatívna a dynamická."
"Myslí a komunikuje veľmi pozitívne a navyše má výborné prezentačné zručnosti."
"Má schopnosť výborne analyzovať situáciu, čísla, výsledky."

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Vargicová
E-mail: poslať životopis
ID: 2074772  Dátum zverejnenia: 8.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou