Logistik / Plánovač

NEWAYS SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica, Trenčianska ulica,, Ilava, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za logistiku výroby zverených zákazníkov
- denná komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
- zabezpečovanie dopravy
- spracovanie objednávok, faktúr, dodacích listov
- sledovanie toku materiálu, plánovanie expedícií
- úzka spolupráca s výrobou na dennej báze
- príprava podkladov pre colné oddelenie a pre učtáreň
- operatívne riešenie vzniknutých problémov

- práca v zahraničnej stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- sociálny program - dochádzkový bonus, príspevok na dopravu do zamestnania, 13. plat,
- teambuildingové aktivity

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, tak svoje životopisy zasielajte na mailovú adresu: maradikova@neways-slovakia.sk .
Z dôvodu časovej zaneprázdnenosti budeme kontaktovať len UCHÁDZAČOV SPĹŇAJÚCICH UVEDENÉ PODMIENKY !
Ostatným sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti Neways Slovakia, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- prax na obdobnej pozícii je vítaná
- dobrá znalosť práce s MS Excel a plynulá znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU !!!
- skúsenosti s prácou s faktúrami, objednávkami, zabezpečovaním prepráv
- komunikatívnosť a dobrý rečový prejav
- schopnosť riešiť vzniknuté situácie a pracovať pod stresom

Neways Slovakia je nezávislým dodávateľom elektrotechnických služieb so sídlami v Holandsku, Nemecku, Číne a na Slovensku. Neways Slovakia sa zaoberá osádzaním dosiek plošných spojov a montážou káblov, káblových zväzkov a elektro-rozvodných skríň.
Za rok 2015 bol NEWAYS SLOVAKIA, a.s. vyhodnotený ako VÝZNAMNÝ EXPORTÉR SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Hodnotený podnik je jedným zo stabilizačných pilierov hospodárstva SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

P. O. Hviezdoslava 791/23
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Maradíková
Tel.: +421 911 676 368
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826097   Dátum zverejnenia: 24.11.2016