Pracovník strižne a skladu

NEWAYS SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 864/68, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava kabeláže
obsluha strojov Komax a Schleuniger – strihanie a popisovanie káblov a vodičov
manipulácia so strihacím materiálom
orientácia v technickej dokumentácii
príjem, vychystávanie a výdaj materiálu
expedície výrobkov, fyzická manipulácia s tovarom
ostatné a manipulačné práce, súvisiace s činnosťou skladu

sociálny program,
príspevok na dopravu
prítomnostný bonus
13. plat
práca na 3 zmeny

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti Neways Slovakia, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Všetky životopisy podrobne preštudujem, ale z dôvodu časovej náročnosti budem kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, trpezlivosť,
manuálna zručnosť,
technická zdatnosť,
znalosť v obsluhe strihacích strojov výhodou
práca s PC

Neways Slovakia je nezávislým dodávateľom elektrotechnických služieb so sídlami v Holandsku, Nemecku, Číne a na Slovensku. Neways Slovakia sa zaoberá osádzaním dosiek plošných spojov a montážou káblov, káblových zväzkov a elektro-rozvodných skríň.
Za rok 2015 bol NEWAYS SLOVAKIA, a.s. vyhodnotený ako VÝZNAMNÝ EXPORTÉR SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Hodnotený podnik je jedným zo stabilizačných pilierov hospodárstva SR, pozitívne ovplyvňuje saldo zahraničného obchodu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

P. O. Hviezdoslava 791/23
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Maradíková
Tel.: +421 911 676 368
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2728955   Dátum zverejnenia: 19.9.2016