Skladník - manipulant

NEWAYS SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 864/68, 018 51 Nová Dubnica, Ilava, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon manipulačných prác v sklade, práca s VZV
príjem, výdaj, vychystávanie materiálu pre výrobu
kvantitatívna vstupná kontrola materiálu pre káble a káblové zväzky,
práca s počítačom
ostatné práce spojené s činnosťou skladu

príspevok na dopravu do a zo zamestnania
dochádzkový bonus
13. plat
príjemné pracovné prostredie
teambuildingové akcie

Ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím, pošlite mi CV na e-mailovú adresu: maradikova@neways-slovakia.sk, alebo ho prineste osobne.
Všetky CV pozorne preštudujem, ale z dôvodu časovej náročnosti budem kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca na 1 zmenu
preukaz na obsluhu VZV je podmienkou !!!

Neways Slovakia je nezávislým dodávateľom elektrotechnických služieb so sídlami v Holandsku, Nemecku, Číne a na Slovensku. Neways Slovakia sa zaoberá osádzaním dosiek plošných spojov a montážou káblov, káblových zväzkov a elektro-rozvodných skríň.
Za rok 2015 bol NEWAYS SLOVAKIA, a.s. vyhodnotený ako VÝZNAMNÝ EXPORTÉR SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Hodnotený podnik je jedným zo stabilizačných pilierov hospodárstva SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

P. O. Hviezdoslava 791/23
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Maradíková
Tel.: +421 911 676 368
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2317624   Dátum zverejnenia: 1.12.2016