Vedúci predajne, zástupca vedúceho predajne - NEW YORKER - Trnava

NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Trnavy - OC Galérie hľadáme kandidáta na plný úväzok na pozíciu vedúci predajne a kandidáta na plný úväzok na pozíciu zástupca vedúceho predajne.

Hľadáme kandidáta, ktorý má nasledujúce skúsenosti, zručnosti a schopnosti
• Skúsenosti s riadením predajne a tímu zamestnancov
• Schopnosť plánovať a dosahovať ciele
• Obchodné myslenie a schopnosti
• Výborný zákaznícky servis a odborné poradenstvo
• Záujem o módu a znalosť trendov
• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Schopnosť prevziať zodpovednosť za vlastné rozhodnutia
• Schopnosť rozvíjať a motivovať zamestnancov
• Kreativita a iniciatíva v prinášaní nových nápadov
• Flexibilita v stanovovaní priorít
• Zručnosť v prezentácii tovaru

Ponúkame Ti prácu v mladom dynamickom kolektíve v našej predajni New Yorker.

Ak chceš získať viac informácií o tejto pozícii , vyuziť svoje silné stránky a vybudovať si u nás kariéru - pošli svoj životopis ešte dnes. Tešíme sa na osobné stretnutie s Tebou.

• Práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti módy
• Prémie z obratu
• Možnosť kariérneho rastu
• 5 dní dovolenky naviac
• Zamestnanecká zľava na nákup oblečenia

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom pošli prosím na e- mail [email protected] aj súhlas so spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti v tomto znení:

Týmto dávam súhlas spoločnosti NEW YORKER Slovakia, s. r. o. na spracovanie osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predaj tovaru konečnému spotrebiteĺovi

Počet rokov praxe

1

NEW YORKER je úspešná módna spoločnosť pre mladých zastúpená po celom svete s viac ako 1100 pobočkami v 47 krajinách a neustále napreduje.
S tímom viac ako 19 000 zamestnancov kráčame s dobou a vážime si priateľskú spoluprácu.
Vďaka našej vášni pre módu, našej spontánnosti a rýchlosti sa nám darí byť už viac ako 40 rokov neoddeliteľnou súčasťou sveta módy.
Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3159084  Dátum zverejnenia: 14.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou