Brigádnik/čka - New Yorker - Prievidza - (OC Korzo), Bratislava - (Shopping Palace, OC Eurovea, SP Avion)

NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Prievidza
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho tímu hĺadáme k najbližšiemu možnému termínu pomocné sily (muž/žena) s časovou flexibilitou.

Pre pobočky v Bratislave:
- Shopping Palace,
- SP - Avion,
- OC - Eurovea,
- Prievidzi - OC Korzo.

Náplň práce:
-dohliadať na poriadok na predajni-obsluha zákazníkov
-presun tovaru podľa pokynov

stabilná spoločnosť, mladý kolektív

Životopis pošli prosím na e- mail Kariera@NewYorker.de a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti v tomto znení:

Týmto dávam súhlas spoločnosti NEW YORKER Slovakia, s. r. o. na spracovanie osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.8.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

- veľmi dobré pozorovacie schopnosti
- samostatnosť

Do budúcnosti so značkou New Yorker

New Yorker je so svojimi viac ako 1000 pobočkami v 40 krajinách jedným z najväčších, celoeurópsky operujúcich podnikov v oblasti módy. Silné vlastné značky a všestranné kolekcie pre generáciu, s orientáciou na módny trend lifestyle sú zárukou nášho úspechu.
Tento úspech je založený predovšetkým na tvorivých zamestnancoch, konajúcich profesionálne a angažovane, so zmyslom pre tímovú orientáciu a inováciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NEW YORKER Slovakia, s. r. o.
Cintorínska 7
811 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3133803   Dátum zverejnenia: 17.7.2017