Obchodný zástupca pre južné Slovensko so znalosťou maďarského jazyka a praxou v odbore

NEW LOOK s.r.o.

Škultétyho 1, 831 03 Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Levice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie a navštevovanie zákazníkov: lekární, kaderníckych salónov a dermatologických ambulancií za účelom rozširovania obchodnej siete pre predaj sortimentu značky NANOGEN.

www.nanogen.sk

Miesto práce: južné Slovensko - Dunajská Streda, Komárno, Štúrovo, Šahy, Levice.

Spoločnosť New Look je výhradným distribútorom značky NANOGEN pre SR a hľadá dynamických obchodných zástupcov a distribútorov, ktorí majú chuť rásť. Ponúkame možnosť vynikajúceho zárobku v rámci celého územia Slovenska.
Skúšobná doba 3 mesiace (živnosť po 3 mesiacoch je nevyhnutná)

Iné výhody:

Nadpriemerné provízie a ďalšie výhody v závislosti od predaja, možnosť cestovať, bezplatné informačné, technické a obchodné školenia priamo vo firme, zaškolenie a podpora priamo v teréne našimi už existujúcimi obchodnými zástupcami.
Miesto pôsobenia - bydlisko a priľahlé okolie v maximálnej vzdialenosti 50 - 60 km
databáza potenciálnych klientov
portfólio už existujúcich klientov po uplynutí skúšobnej doby

štrukturovaný životopis s fotografiou. Motivačný list výhodou, nie podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dynamický a komunikatívny typ so záujmom o dlhodobú spoluprácu s vôľou pracovať na svojom osobnom raste, ako aj na raste celej firmy
výborné organizačné schopnosti
zmysel pre zodpovednosť
dôveryhodnosť
príjemné vystupovanie a aj vzhľad
predchádzajúce skúsenosti sú vítané
AKTÍVNA ZNALOSŤ MAĎARSKÉHO JAZYKA
VLASTNÉ VOZIDLO, TELEFÓN A PRÍSTUP NA INTERNET

Spoločnosť New Look, ako výhradný distribútor značky NANOGEN pre Slovensko už pôsobí na trhu 3 rok, zaoberá sa distribúciou produktov proti vypadávaniu vlasov, na obnovu a podporu rastu vlasov a riešením na okamžité zahustenie vlasov. Pôsobí globálne na celkom území SR.
Adresa spoločnosti
New Look.s.r.o.
Škultétyho 1
83103 Bratislava

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1713341  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou