Vedúci čerpacej stanice HELVIA

New Fuels Operations s.r.o.

Miesto práce
Dolný Štál, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
november 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, príjemného človeka, ideálne so skúsenosťou z oblasti čerpacích staníc, ktorého nápňou práce bude:
- riadenie čerpacej stanice a jej kolektívu
- zodpovednosť za dodržiavanie obchodnej, marketingovej a personálnej politiky
spoločnosti
- zodpovednosť za organizáciu práce a riadenie personálu na čerpacej stanici
- udržiavanie vysokej úrovne služieb, poskytovaných zákazníkom
- zhoda účtovného a fyzického stavu tovaru, inventúry
- starostlivosť o vzhľad čerpacej stanice, koordinácia merchandisingu
- motivácia zamestnancov vrátane pracovného hodnotenia a tréningu
- aktívne podieľanie sa na priamom predaji

- stabilné zamestnanie
- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce platové ohodnotenie
- mimoriadne odmeny
- pracovné oblečenie
-individuálny prístup nadriadeného

V prípade záujmu je potrebné poslať životopis na [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ďalšie požiadavky:
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- znalosť práce s PC a registračnou pokladňou
- skúsenosti s predajom
- prax vo vedúcej pozícii aspoň 1 rok
- čistý register trestov

New Fuels Operations s.r.o. je nová spoločnosť na trhu čerpacích staníc na Slovensku. Našim 100% vlastníkom je švajčiarska spoločnosť OEL-POOL AG, ktorá prevádzkuje 530 čerpacích staníc a je najväčšou spoločnosťou v oblasti obchodovania s minerálnymi olejmi vo Švajčiarsku.
ID: 2829393  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou