Regional Sales Manager

TheXecutives s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie tímu 4 – 5 obchodných zástupcov pre oblasť západného Slovenska
• starostlivosť o 10 – 20 kľúčových zákazníkov v rámci západného Slovenska
• predaj vstupov do rastlinnej výroby (osivá, hnojivá, oleje, …)
• zabezpečenie včasných paltieb od zákazníkov v úzkej spolupráci s oddelením riadenia úverov
• pravidelné reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému Vedúcemu oddelenia predaja
• zabezpečenie cca 20% medziročného rastu predaja
• selektívna akvizícia nových spoľahlivých klientov so solídnou platobnou disciplínou

Základný plat nad 1.800,- €/mesiac brutto v závislosti od skúseností + ročná odmena až do výšky dvoch mesačných platov v závislosti od dosiahnutých výsledkov + služobné auto + mobilný telefón + laptop + stravné lístky

Vaše štruktúrované životopisy v anglickom/nemeckom a slovenkom jazyku s priloženou fotografiou a s uvedením osobných a kontaktných údajov (mobil, e-mail a skype) posielajte na nižšie uvedenú e-mail adresu. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú všetky kritériá požadované naším klientom. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je silná medzinárodná spoločnosť s vyše 15-ročným úspešným pôsobením na slovenskom trhu, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti poľnohospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické so zameraním na poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• vysokoškolské vzdelanie, ideálne so zameraním na poľnohospodárstvo alebo ekonomiku
• prax a profesionálne kompetencie z poľnohospodárskeho prostredia
• vybudované vlastné kontakty a skúsenosti s predajom v poľnohospodárskom sektore
• aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• vysoko rozvinuté komunikačné a negociačné schopnosti
• silná schopnosť presvedčiť obchodných partnerov
• zručnosti s vedením ľudí
• schopnosť motivovať obchodný tím k dosahovaniu výsledkov
• ochota cestovať
• osobná integrita, spoľahlivosť, zodpovednosť a lojalita

Medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť zameraná na executive search a obsadzovanie vyšších a vrcholových manažérskych pozícií ako aj pozícií špecialistov a stredného manažmentu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1721488  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2200 EUR/mesiac