Agrocommodity Trader

TheXecutives s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dosahovať stanovené ciele v spolupráci s priamym nadriadeným Vedúcim oddelenia agrokomodít
• nadväzovať a budovať kontakty s poľnohospodármi a obchodovať s agroproduktami, ako napr. pšenica, jačmeň, kukurica, repa, osivo, sója a pod.
• predaj agrokomodít obchodným partnerom v poľnohospodárskom a ptravinárskom sektore
• sledovanie vývoja trhu na burze komodít (napr. MATIF)
• služobné cesty s cieľom uzavrieť obchodné prípady po celom Slovensku a tiež v rámci CEE regiónu (30 – 50% pracovného času)
• generovanie vlastných obchodných prípadov v objeme 60 – 70 tisíc ton v horizonte 2 – 3 rokov

Základný plat nad 1.800,- €/mesiac brutto v závislosti od skúseností + ročná odmena až do výšky dvoch mesačných platov v závislosti od dosiahnutých výsledkov + služobné auto + mobilný telefón + laptop + stravné lístky

Vaše štruktúrované životopisy v anglickom/nemeckom a slovenskom jazyku s priloženou fotografiou a s uvedením osobných a kontaktných údajov (mobil, e-mail a skype) posielajte na nižšie uvedenú e-mail adresu. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú všetky kritériá požadované naším klientom. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je silná medzinárodná spoločnosť s vyše 15-ročným úspešným pôsobením na slovenskom trhu, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti poľnohospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické so špecializáciou na poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• vysokoškolské vzdelanie, ideálne so zameraním na poľnohospodárstvo alebo ekonomiku
• skúsenosť v oblasti obchodovania s agrokomoditami
• medzinárodná skúsenosť s obchodnými aktivitami vo viacerých krajinách
• vynikajúce negociačné zručnosti
• plynulá znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka (uprednostňuje sa angličtina, pričom aktívna znalosť nemčiny je tiež veľmi vítaná)
• znalosť a aspoň čiastočná skúsenosť s komoditnými burzami
• ochota často cestovať v rámci Slovenska i do zahraničia
• schopnosť a pripravenosť pracovať s plným nasadením
• čestnosť, spoľahlivosť a lojalita

Medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť zameraná na executive search a obsadzovanie vyšších a vrcholových manažérskych pozícií ako aj pozícií špecialistov a stredného manažmentu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1721457  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2200 EUR/mesiac