Krankenpfleger (m/w), Všeobecná zdravotní sestra, Německo

Neumann Leadership Deutschland GmbH

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je společnost provozující přes 25 zdravotnických zařízení a pečovatelských domů v celém Německu.

Pro seniorské centrum hledáme kandidáty na pozici všeobecné zdravotní sestry (m/ž).

Pracovní náplň:
- komplexní zdravotní péče o pacienty centra
- asistence při běžných denních úkonech, při rehabilitaci a terapii
- podpora organizace centra

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnavatel nabízí:
- široké spektrum dalšího vzdělávání a specializace
- atraktivní platové ohodnocení dle zkušeností
- pomoc s ubytováním
- pomoc s jazykovým kurzem
- kompletní pomoc a poradenství s vybavením potřebných povolení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví, obor všeobecná sestra

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- ukončené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra (vysokoškolské vzdělání)
- pokročilá znalost německého jazyka (B2 certifikát výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NEUMANN je s 22 pobočkami a více jak 100 zaměstnanci po celém světě jednou s předním poradenských společností. Proficentrum Stuttgart je zaměřeno na personální poradenství ve zdravotnictví. Jsme profesionálním partnerem nemocnic a zdravotnických zařízení ve všech spolkových zemích Německa. Naše klienty zastupujeme a podporujeme ve výběrových řízeních na volné lékařské pozice a pozice v managementu nemocnic.

Kromě německých zaměstnanců se zaměřujeme také na kandidáty ze zemí Evropské unie a nabízíme jim vhodné pracovní uplatnění a profesionální pomoc při kontaktu s německými zaměstnavateli.

Díky našim dlouholetým profesním i životním zkušenostem v Německu nabízíme našim klientům i kandidátům kvalifikované poradenství jak v pracovním, tak i v osobním životě.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1559931  Dátum zverejnenia: 7.4.2014