HR Consultant

Neumann Consulting s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacOd 1200 eur. Horná hranica základného platu reflektuje tvoje doterajšie skúsenosti a vedomosti. A tiež formu uväzku. K platu prislúcha navyše variabilná, kvartálna zložka platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena nášho "hiring machines" tímu.
Ak je recruitment, marketing a employer branding to, čo ťa zaujíma, čítaj ďalej, verím, že ťa ponuka zaujme:)

#joinourteam

- zastrešovanie agendy celého výberového procesu (inzercia, aktívne vyhľadávanie, pohovory, ponuka práce...)
- aktívna komunikácia s uchádzačom aj klientom
- venujeme sa najmä technickým a finančným pozíciam/ profilom
- udržiavanie vzťahov s hiring manažérmi
- podpora rôznych aktivít (marketing, kreatíva, blog, prípadne obchod)

- extra dovolenka navyše

- kombinované pracovisko (HO+ office)

- príjemné pracovisko a super tím!

- multisport karta
- kvartalná variabilná zložka platu (v závislosti od tvojich výsledkov)
- v piatky pracujeme do 15.00

Ďakujeme za Vašu reakciu, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme pre náš tím.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pozície s priamym kontaktom so zákazníkom

Počet rokov praxe

2

  • multitasking, schopnosť pracovať súčasne na viacerých projektoch
  • aktívna angličtina, resp. nemčina je podmienkou
  • prax na pozícii Recruitera/ HR Konzultanta vítaná, nie je však podmienkou. Radi ťa naučíme všetkému potrebnému. Potrebujeme aby si bol/ bola komunikatívna, hľadal/a riešenia
  • reálna schopnosť sa veľmi rýchlo učiť, a najmä sa správne pýtať
  • hľadáme sympatickú, empatickú, dynamickú, multifunkčnú osobnosť.
  • na pozícii je možné pracovať TPP alebo polovičný úväzok
  • nástup 1.7.2024, resp v priebehu júla

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Kapralčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4822790  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac