Inžinier kvality - SQA

Neumann Consulting s. r. o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700-1900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Inžinier kvality obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť sídliacu v lokalite Piešťany. Hľadáme skúseného kandidáta s minimálne 2ročnou praxou na tejto pozícii a prehľadom vo všetkých základných nástrojoch kvality.

- zodpovednosť za kvalitu dodávaných dielov
- riadenie nezhodných materiálov
- tvorba 8D reportov, Control plánu
- analýza koreňových príčin, kontrola a sledovanie nápravných opatrení
- spolupráca pri externých auditoch

- práca v úspešnej spoločnosti s príjemnou pracovnou klímou
- 13.plat
- balík sociálnych benefitov

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť nástrojov kvality ako APQP, PPAP, SPC...
- aktívna znalosť anglického jazyka
- prechádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii Inžinier kvality v automotive spoločnosti podmienkou!

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3153713  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700-1900 eur