Procesný inžinier pre vstrekolisy / Injection Moulding Specialist

Neumann Consulting s. r. o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Topolčany

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jedného z najväčších výrobcov a dodávateľov komponentov do renomovaných automobiliek hľadáme Procesného inžiniera s aspoň 3 ročnými skúsenosťami z oblasti vstrekovania plastov a chuťou meniť a zlepšovať zabehnuté stereotypy.

miesto výkonu práce = Bánovce nad Bebravou

- aktívna komunikácia s dodávateľmi
- analýza poruchovosti foriem
- kooperácia s rôznymi oddeleniami spoločnosti , predovšetkým kooperácia s tímom nastavovačov
- komplexná podpora tímu nastavovačov
- praktická "spojka" medzi technológiou a priamou výrobou
- testovanie a schvaľovanie konceptov vstrekovacích foriem
- zabezpečenie procesov vstrekovania plastov z hľadiska dosiahnutia najvyššej kvality a bezpečnosti
- implementácia zlepšení v rámci vstrekovania plastov

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie novovybudovanej výroby
- možnosť kariérneho rozvoja
- množstvo školení a tréningov
- jazykové kurzy
- 13. plat
- široký balík sociálnych benefitov

Zaujala Vás táto, alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť na podobnej pozícii v automotive
- technologický/procesný backround
- entuziazmus
- proaktívnosť
- zodpovednosť
- analytické myslenie

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3117251  Dátum zverejnenia: 28.12.2017