Procesný inžinier

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú automotive spoločnosť sídliacu v Bratislavskom kraji, hľadáme kandidáta na pozíciu Procesný inžinier, ktorý bude zodpovedať za optimalizáciu výrobných aj nevýrobných zložiek spoločnosti.

.miesto výkonu práce=Lozorno

- koordinácia procesov zlepšovania formou skupinových workshopov
- koordinácia zlepšovacích návrhov
- definovanie jednotlivých ukazovateľov KPI
- sledovanie nápravných opatrení z interných auditov
- zavádzanie metodických štandardov

- práca v medzinárodnej, prosperujúcej spoločnosti
- 13., 14. plat+ ďalšie finančné bonusy
- balíček sociálnych benefitov

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

tecnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prechádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii v automotive priemysle podmienkou
- vysoká miera samostatnosti, schopnosť rýchlo sa rozhodovať pri riešení rôznych problémov
- komplexné vnímanie jednotlivých zlepšovateľských aktivít
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3074329  Dátum zverejnenia: 2.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci