Launch coordinator

Neumann Consulting s. r. o.

Žilinský kraj, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci / upresníme pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automotive priemysle. Hľadáme kandidáta s aktívnym nemeckým jazykom, ktorý má skúsenosti so zavádzaním nových projektov do výroby.
. Pozícia je obsadzovaná do Dolného Kubína !

Náplň práce:
- koordinácia nových projektov po stránke technickej, technologickej a personálnej.
- práca v tíme - aktívna spolupráca s kolegami z celej spoločnosti
- denná komunikácia s klientom a plnenie očakávaní klienta
- spolupráca s materskou spoločnosťou
- dohliadanie na priebeh celého projektu
- asistencia priamo vo výrobných prevádzkach pri nábehu nových výrobkov.

- práca v príjemnom prostredí
- balík sociálnych benefitov
- motivujúce platové ohodnotenie
- množstvo školení a vzdelávacích aktivít

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- schopnosť plynulo komunikovať v nemeckom jazyku
- predchádzajúca pracovná skúsenosť na p. Launch managera/ Manažéra výroby vo výrobnej spoločnosti (ideálne automotive)= podmienkou
- schopnosť viesť ľudí a byť lídrom
- skvelé komunikačné schopnosti
- znalosť ISO TS 16949 noriem

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2891507  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci / upresníme pri pohovore