Customer care specialist vo výrobnej spoločnosti - pozícia vhodná pre absolventa

Neumann Consulting s. r. o.

Trnavský kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava
motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú výrobnú spoločnosť sídliacu v *TRNAVE* obsadzujeme pozíciu Customer care specialist:
* skvelá pracovná príležitosť pre kandidátov s aktívnou znalosťou anglického jazyka, ďalší jazyk výhodou*

. komunikácia so zákazníkmi spoločnosti na dennej báze
. príprava, administrácia a distribúcia požiadaviek klientov príslušným technickým oddeleniam, resp. komunikácia s oddeleniami a inými inštitúciami za účelom riešenia zákazníckych potrieb
. poradenstvo pri riešení problémov
. informovanie zákazníkov o dodacích termínoch+ spolupráca s oddelením logistiky

. práca v prestížnej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti
. dynamický, profesionálny kolektív
. množstvo vzdelávacích aktivít
. motivujúce finančné ohodnotenie
. aktívne využívanie jazyka/jazykov
. neponúkame prácu v call centre, úzka osobná spolupráca s prideleným portfóliom zákazníkov spoločnosti

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM a ANGLICKOM jazyku na adresu [email protected] spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Vášmu záujmu, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť sídliacu v Trnave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ humanitné/ technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

. anglický jazyk na aktívnej úrovni
. pokročilý excel
. proaktívny, asertívny, komunikatívny a proklientský prístup
. príjemné vystupovanie
. odolnosť voči stresu, resp. schopnosť zvládať stresové situácie
. vynikajúce komunikačné a negociačné schopnosti a zručnosti
. tímový hráč

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2843554  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore