Koordinátor kvality

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Piešťany, Trnava, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodne pôsobiacu spoločnosť sídliacu v lokalite PIEŠŤANY obsadzujeme Koordinátora kvality s minimálne 2 ročnou skúsenosťou na obdobnej pozícii. Koordinátor kvality bude viesť tím 10 ľudí na pozíciách vstupnej a výstupnej kvality, metrológov a meracích technikov:

. zodpovedné vedenie 10 členného tímu na kvalite
. reportovanie priamemu nadriadenému - manažérovi kvality
. príprava a udržiavanie zariadenia pre COP testovanie, zabezpečenie spĺňania požadovaných kritérií
. zabezpečenie dostupnosti kvalifikovaných skúšobných zariadení a personálu pre umožnenie kvality a splnenie cieľov danej výroby
. dodržiavanie laboratórnych skúšok na základe plánu
. vytvorenie a dokumentovanie metód a inštrukcií, kritéria vyhovujúcich/nevyhovujúcich výrobkov
. vykonávanie meraní a auditov na základe plánu kvality (QP)
. zodpovednosť za presné výsledky v naplánovanom čase, zabezpečenie následných opatrení
. spolupráca s externými OEM zákazníkmi v oblastiach kvality, analýzy a schôdzok
. udržiavanie kontaktov a rokovania s externými poskytovateľmi služieb

. nástup ihneď
. stabilné pracovné miesto
. balík sociálnych benefitov
. zvýšenie platu po skúšobnej dobe
. 13. plat
. ďalšie školenia a vzdelávanie zabezpečované spoločnosťou

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu prelovska@neumannconsulting.sk.
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Vášmu záujmu, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť, ktorá pôsobí v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ strojárske/automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

. minimálne 2-3 ročná skúsenosť v automotive
. skúsenosť s 3D meraním, auditovanie, 8D reporty
. znalosť ISO TS 16949 (alebo FMEA, SPC)

Zručnosti:
. dobré komunikačné schopnosti
. silný tímový hráč
. silné argumentačné a prezentačné schopnosti
. odolnosť voči stresu
. orientovanosť na detail a postup

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľudmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Prelovská
Tel.: +421 948 202 329
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806362   Dátum zverejnenia: 10.11.2016