Inžinier kvality pre nové projekty - APQP

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2200 - 2700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jedného z najväčších výrobcov a dodávateľov komponentov do renomovaných automobiliek hľadáme Inžiniera kvality so zameraním na launch nových projektov

Miesto výkonu práce = Myjava

- riešenie kvality v rámci fázy vývoja a sériovej výroby produktu
- sledovanie dodržiavania zásad kvality na pridelenom projekte
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci nového projektu
- komunikácia so zákazníkmi aj dodávateľmi
- vzorkovanie

- zázemie úspešnej, prosperujúcej spoločnosti
- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- možnosti ďalšieho vzdelávania - jazykové kurzy
- balíček sociálnych benefitov
- príspevky na dopravu

Zaujala Vás táto, alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM a ANGLICKOM JAZYKU na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Vášmu záujmu, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- predošlá pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii v automotive spoločnosti podmienkou
- komunikatívna znalosť anglického jazyka podmienkou, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
- prozákaznícky orientovaný prístup
-flexibilita
- znalosť APQP, FMEA
- skúsenosti z nábehom nových projektov

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2799027  Dátum zverejnenia: 28.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 - 2700 €