Design Engineer - automotive výroba

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300-2000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ Vás baví práca Design Engineera/Produktového špecialistu, ste rád v spoločnosti, ktorá ide na viac ako 100% a chcete pracovať v tíme odborníkov a profesionálov, zašlite nám prosím svoj životopis k tejto pozícii, ktorú obsadzujeme pre nášho obľúbeného klienta, medzinárodne úspešnú spoločnosť pôsobiacu v rámci automobilového priemyslu.

- spracovávanie žiadostí o zmeny v konštrukčných návrhoch, ktoré budú implementované do sériovej výroby
- príprava technických návrhov nových produktov
- optimalizácia výrobných nákladov, participácia na zlepšení kvality produktov
- príprava nákladových kalkulácii na základe požiadaviek zákazníka
- zodpovednosť za včasné a 100% splnenie objednávky zákazníka
- spolupráca s tímom nástrojárov, nákupcov a oddelením výrobných technológii
- práca v systéme SAP

- kolektív profesionálov a špecialistov, ktorých ich práca naozaj baví
- úspešná, stále sa rozvíjajúca spoločnosť
- 13. plat
- motivujúce finančné ohodnotenie

Pokiaľ Vás zaujala naša pracovná pozícia, pošlite nám prosím svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku, ideálne aj s fotografiou.

Ďakujeme VŠETKÝM uchádzačom, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú kritéria pozície. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na všetky reakcie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- hľadáme kandidáta, ktorý má záujem ďalej sa vzdelávať a profesne rásť, pracovať v kolektíve ďalších špecialistov za cieľom splnenia zákazníckych požiadaviek na 100%
- predošlá prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
- komunikatívna znalosť anglického jazyka podmienkou!
- predošlá skúsenosť so systémom SAP výhodou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2794096  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300-2000 eur