Process engineer/ Industrial engineer

Neumann Consulting s. r. o.

Trnavský kraj, okres Pezinok, okres Senec, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú, medzinárodne pôsobiacu spoločnosť sídliacu v lokalite Trnava, hľadáme kandidáta na pozíciu Procesného inžiniera s minimálne 3 ročnou skúsenosťou na podobnej pozícii.
- miesto výkonu práce= Trnava

. odhľadovanie, zlepšovanie a odstraňovanie slabých miest a neefektívnych procesov výroby
. zavádzanie zlepšovacích procesov smerom k štíhlej produkcii
. vyhodnocovanie možností zlepšenia projektov
. vyhodnocovanie výrobného procesu spájkovania DPS
. návrh výrobných prípravkov, spájkovacích rámov a koordinácia s dodávateľmi
. vývoj konceptov a vedenie zlepšovacích projektov interným a externým partnerom
. zostavovanie hodnotiacich analýz v súvislosti s celkovým tokom produkcie
. realizácia nákladových a časových štúdií, analýza materiálových tokov pracovných procesov ako aj priebežných procesov
. optimalizácia a štandardizovanie výrobných procesov
. riadenie projektov v určenom kvalitatívnom, nákladovom a časovom ohraničení
. spolupráca na vývoji výrobných technológií v úzkej spolupráci s vývojom
. spolupráca s projektovým manažmentom

. práca v stabilnej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
. možnosť kariérneho rastu
. zaujímavý sociálny program
. III. pilier DDS

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú, medzinárodne pôsobiacu spoločnosť elektrotechnického zamerania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

. analytické myslenie
. znalosť CAD
. znalosť výrobného procesu DPS výhodou
. predošlá pracovná skúsenosť na p. Procesný inžinier/ Industrial engineer/ Technológ v spoločnosti pôsobiacej v elektro, resp. strojárskej produkcii
- vyhláška nie je podmienkou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2744539  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore