Business Development Manager

Neumann Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Senec, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodne úspešnú, anglickú spoločnosť, ktorá vyrába plastové obaly, sídliacu v lokalite Bratislava, obsadzujeme pozíciu Business Development Manager. Ideálny kandidát má skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti produkujúcej plasty, resp. obalový materiál, resp. inej strojárskej oblasti. BDM zodpovedá za:

. zodpovednosť za account management a obrat definovaných zákazníckych skupín
. akvizície nových zákazníkov a projektov
. vytváranie objednávok, rokovania, dojednávanie kontraktov a monitorovanie projektov
. spolupráca na rozvojových projektoch
. zodpovedná za account management existujúcich obchodov

. zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
. zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve
. možnosť osobného a profesijného rozvoja
. vzdelávací program, jazykové kurzy

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu prelovska@neumannconsulting.sk
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred veľmi pekne ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú strojársku spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

. znalosť plastových obalov, prípadná skúsenosť s výrobou pomocou vstrekolisov
. plynulá znalosť anglického a nemeckého jazyka, francúzsky jazyk výhodou
. dobré komunikačné zručnosti, vyjednávanie
. flexibilita
. logické a analytické myslenie
. schopnosť presadiť sa

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľudmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Prelovská
Tel.: +421 948 202 329
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis