Tím líder výroby

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Malacky, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci/ upresníme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-miesto výkonu práce=Malacky

Pre nášho klienta - nadnárodnú expandujúcu spoločnosť zaoberujúcu sa výrobou skiel, okenných modulov a tesnení pre svetové značky automobilov hľadáme Tím lídra, ktorý bude riadiť výrobný proces na pridelenej zmene.

- organizácia a riadenie výroby podľa plánov výroby
- zodpovednosť za plynulý chod výroby
- rovnomerné prideľovanie práce medzi operátorov, zadeľovanie pracovníkov do zmien
- zodpovednosť za dosahovanie výrobných noriem a kvality výroby podľa požiadaviek logistiky
- kontrola a evidencia dochádzky pracovníkov svojej zmeny
- dodržiavanie BOZP, prijímanie nevyhnutných nápravných opatrení
- zaškoľovanie nových pracovníkov, hodnotenie ich výkonu
- spolupráca s oddelením údržby - zodpovednosť za technický stav linky
- účasť na riadení odpadového hospodárstva

- práca v perspektívnej a prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- pôsobenie v dynamickom kolektíve
- možnosť profesionálneho a osobného rozvoja

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu cabanikova@neumannconsulting.sk
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2016 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne dvojročná prax vo výrobnej spoločnosti na pozícii tím lídra výroby, majstra výroby, koordinátora výroby a pod. - preferovaný automobilový priemysel
- predchádzajúca skúsenosť s riadením ľudí
- silné organizačné schopnosti
- aspoň základná znalosť z VDA 6.1

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľudmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Cabaniková
Tel.: +421 948 216 060
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730816   Dátum zverejnenia: 20.9.2016